;

Piano Loder

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Piano elektronike loder per femijet e vegjel qe kane pasion muziken, Me 37 celesa,2 këngë demonstruese, 4 këngë ritmi, 2 timbra, butona edhe per ndryshimin e volumit, Vjen e shoqeruar se bashku me mikrofon, Me efekte te ndryshme muzikore dhe drita qe ndricojne, Nje dhurate perfekte per te nxitur dashurine ndaj muzikes dhe zhvillimin e ndjenjes se ritmit tek femijet, Funksionon me bateri. Dimensione: 35 * 19 * 4.5 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #43906

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Piano elektronike loder per femijet e vegjel qe kane pasion muziken, Me 37 celesa,2 këngë demonstruese, 4 këngë ritmi, 2 timbra, butona edhe per ndryshimin e volumit, Vjen e shoqeruar se bashku me mikrofon, Me efekte te ndryshme muzikore dhe drita qe ndricojne, Nje dhurate perfekte per te nxitur dashurine ndaj muzikes dhe zhvillimin e ndjenjes se ritmit tek femijet, Funksionon me bateri. Dimensione: 35 * 19 * 4.5 cm.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.