;

Tapet Masazhues

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 3,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tapet masazhues dhe ngrohes, ideal per te relaksuar muskujt pas nje dite te lodhshme, Ofron 9 lloje te ndryshme masazhesh permes vibrimit (dridhjeve), Masazhon te gjithe zonat e trupit duke perfshire: qafën, shpatullat, shpinën, kembet dhe barkun, duke clodhur dhe permiresuar qarkullimin e gjakut. Material i leshte qe ofron butesi, Mund ta perdorni teksa qendroni ulur ne divan, karrige, krevat apo kudo tjeter, Me funksion ngrohjeje, Paisur edhe me pult kontolli neremjet se cilit mund te percaktoni edhe nivelin e shpejtesise, Lehtesisht i transportueshem,Me 2 shtresa,njera pelhure per vere dhe tjetra lekure deleje per dimer. Dimensione: 165 x 55 cm.Vetem imagjinojeni veten ne te,dhe do ta donit patjeter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tapet masazhues dhe ngrohes, ideal per te relaksuar muskujt pas nje dite te lodhshme, Ofron 9 lloje te ndryshme masazhesh permes vibrimit (dridhjeve), Masazhon te gjithe zonat e trupit duke perfshire: qafën, shpatullat, shpinën, kembet dhe barkun, duke clodhur dhe permiresuar qarkullimin e gjakut. Material i leshte qe ofron butesi, Mund ta perdorni teksa qendroni ulur ne divan, karrige, krevat apo kudo tjeter, Me funksion ngrohjeje, Paisur edhe me pult kontolli neremjet se cilit mund te percaktoni edhe nivelin e shpejtesise, Lehtesisht i transportueshem,Me 2 shtresa,njera pelhure per vere dhe tjetra lekure deleje per dimer. Dimensione: 165 x 55 cm.Vetem imagjinojeni veten ne te,dhe do ta donit patjeter.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.