;

Cante Udhetimi

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje cante kaq e domosdoshme per udhetim, Me nje hapsire me 2 ndarje dhe 2 xhepa rrjeta ideale per te mbajtur deri ne 3 pale kepuce apo aksesore te ndryshem qe ju duhen ne udhetimet tuaja,Material najloni rezistente ndaj ujit, Kaq praktike dhe e domosdoshme, Dimensione: 290 mm x 215 mm x 130 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje cante kaq e domosdoshme per udhetim, Me nje hapsire me 2 ndarje dhe 2 xhepa rrjeta ideale per te mbajtur deri ne 3 pale kepuce apo aksesore te ndryshem qe ju duhen ne udhetimet tuaja,Material najloni rezistente ndaj ujit, Kaq praktike dhe e domosdoshme, Dimensione: 290 mm x 215 mm x 130 mm.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.