;

Cader Shiu magjike

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Cader shiu,qe ndryshon ngjyre sapo bie ne kontakt me shiun. ideale per te gjitha stinet: siguron mbrojtje ndaj rrezeve te diellit, eres, shiut dhe bores, material i forte, hapet mjaft lehte duke shtypur botonin te doreza, Dizanj kaq i bukur me flutura!Madhesi kompakte qe merret me vete kudo.Ne ngjyrat e zeze,vishnje,jeshile dhe blu.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cader shiu,qe ndryshon ngjyre sapo bie ne kontakt me shiun. ideale per te gjitha stinet: siguron mbrojtje ndaj rrezeve te diellit, eres, shiut dhe bores, material i forte, hapet mjaft lehte duke shtypur botonin te doreza, Dizanj kaq i bukur me flutura!Madhesi kompakte qe merret me vete kudo.Ne ngjyrat e zeze,vishnje,jeshile dhe blu.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.