;

Smartwatch Z7

(0 Vleresime)

2,590 Lekë 3,990 Lekë (-35%)

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch Z7, Me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet si pedometer, mat rrahjet e zemres, presionin e gjakut, kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin etj, Paisur edhe me funksion per alarm, kalendar apo makine llogaritese, Ekran me madhesi: 1.3 inç dhe rezolucion 160 * 80 pixel, Rezistente edhe ndaj ujit.
Sasia
Raporto

Kodi: #43863

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch Z7, Me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet si pedometer, mat rrahjet e zemres, presionin e gjakut, kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin etj, Paisur edhe me funksion per alarm, kalendar apo makine llogaritese, Ekran me madhesi: 1.3 inç dhe rezolucion 160 * 80 pixel, Rezistente edhe ndaj ujit.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.