;

Solucion Anti Freeze

(0 Vleresime)

890 Lekë 1,490 Lekë (-40%)

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Solucion i lengshem Anti Freeze, Nje produkt i vecante dizenjuar per pastrimin e xhamave te makines, Largon pluhurin, papastertite apo glaskat e shpendeve, Gjithashtu mbron nga pikat e shiut dhe bores duke penguar qe ato te ngelen ne xham, Aplikohet mjaft thjeshte: mjafton vetem ta hidhni te vendi i ujit te fshireses se xhamave te makines, sasia: 36 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #43862

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Solucion i lengshem Anti Freeze, Nje produkt i vecante dizenjuar per pastrimin e xhamave te makines, Largon pluhurin, papastertite apo glaskat e shpendeve, Gjithashtu mbron nga pikat e shiut dhe bores duke penguar qe ato te ngelen ne xham, Aplikohet mjaft thjeshte: mjafton vetem ta hidhni te vendi i ujit te fshireses se xhamave te makines, sasia: 36 ml.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.