;

Spraj Anti Mjegull

(0 Vleresime)

1,190 Lekë 1,990 Lekë (-40%)

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Spraj anti mjegull, Nje produkt i vecante i cili mbron sipërfaqet prej qelqi dhe plastike nga mjegulla dhe parandalon formimin e saj, Ideale per te gjitha xhamat e dritareve, syzeve, xhamave te brendshem te makines apo kudo tjeter, Ofron një pamje të qartë dhe të rehatshme për drejtimin tuaj të sigurt në mot të ftohtë, me shi dhe me mjegull, Mjafton thjesht ta aplikoni ne xhamin e brendshem te makines dhe me pas ta fshini, Efekti mund te zgjase deri ne 10 dite, Sasia: 100 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #43861

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Spraj anti mjegull, Nje produkt i vecante i cili mbron sipërfaqet prej qelqi dhe plastike nga mjegulla dhe parandalon formimin e saj, Ideale per te gjitha xhamat e dritareve, syzeve, xhamave te brendshem te makines apo kudo tjeter, Ofron një pamje të qartë dhe të rehatshme për drejtimin tuaj të sigurt në mot të ftohtë, me shi dhe me mjegull, Mjafton thjesht ta aplikoni ne xhamin e brendshem te makines dhe me pas ta fshini, Efekti mund te zgjase deri ne 10 dite, Sasia: 100 ml.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.