;

Smartwatch Per Femije

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartwatch Per Femije Modeli: Q12, Fale numrit te madh te funksioneve ju jep mundesine te kontrolloni femijen tuaj ne cdo moment te dites, Mund te shikoni vendodhjen e tyre fale GPS dhe ta telefononi ne cdo moment, Madhesia e ekranit: 1.44 inch me rezolucion 128 * 128 pixel, Me drite, kamera dhe alarm, Suporton sistemin IOS dhe Android , Kapaciteti i bateri : 400mAh, Ora është shumë tërheqëse dhe nuk është shumë e rëndë per doren e fëmijës suaj, rrip silikoni me dizanj te bukur, rezistente edhe ndaj ujit, Mund ta përdorin atë si një orë të rregullt dhe do të bëhet një mjet shume i mire komunikimi mes jush dhe fëmijës suaj.
Sasia
Raporto

Kodi: #43860

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smartwatch Per Femije Modeli: Q12, Fale numrit te madh te funksioneve ju jep mundesine te kontrolloni femijen tuaj ne cdo moment te dites, Mund te shikoni vendodhjen e tyre fale GPS dhe ta telefononi ne cdo moment, Madhesia e ekranit: 1.44 inch me rezolucion 128 * 128 pixel, Me drite, kamera dhe alarm, Suporton sistemin IOS dhe Android , Kapaciteti i bateri : 400mAh, Ora është shumë tërheqëse dhe nuk është shumë e rëndë per doren e fëmijës suaj, rrip silikoni me dizanj te bukur, rezistente edhe ndaj ujit, Mund ta përdorin atë si një orë të rregullt dhe do të bëhet një mjet shume i mire komunikimi mes jush dhe fëmijës suaj.

Super Store