;

Kasetofon Per Makine

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Kasetofon per makinen tuaj Modeli: Mp5 Player, Qe te argetoheni gjate udhetimeve tuaja, Me ekran LCD me madhesi 4,1 inch dhe butona kontrolli, Rezolucioni: 800 * 480, tregon oren, Me 2 porta Usb per te degjuar muziken e preferuar apo karikuar telefonin, Suporton radion FM dhe karte SD, Ofron opsionin e zgjedhjes se gjuhes, Me pult kontrolli, Fuqia: 4 x 50 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #43859

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

Kasetofon per makinen tuaj Modeli: Mp5 Player, Qe te argetoheni gjate udhetimeve tuaja, Me ekran LCD me madhesi 4,1 inch dhe butona kontrolli, Rezolucioni: 800 * 480, tregon oren, Me 2 porta Usb per te degjuar muziken e preferuar apo karikuar telefonin, Suporton radion FM dhe karte SD, Ofron opsionin e zgjedhjes se gjuhes, Me pult kontrolli, Fuqia: 4 x 50 W.

Super Store