;

Set Per Vajza

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • set veshje kaq i bukur per vogelushet tuaja, Me 3 pjese: Fustan + cante + kordele, Dizanj i bukur me princeshen e dashur Borebardhen, Per moshat: 2-10 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

set veshje kaq i bukur per vogelushet tuaja, Me 3 pjese: Fustan + cante + kordele, Dizanj i bukur me princeshen e dashur Borebardhen, Per moshat: 2-10 vjec!

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.