;

Kostum Per Vajza

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Kostum per vogelushet tuaja, Triko me zinxhire dhe kapuc + tuta, Dizanj i bukur, Ne ngjyrat: i kuq, i zi dhe gri, Per moshat: 4-12 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kostum per vogelushet tuaja, Triko me zinxhire dhe kapuc + tuta, Dizanj i bukur, Ne ngjyrat: i kuq, i zi dhe gri, Per moshat: 4-12 vjec!

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.