;

Bredh Zbukurues

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Bredh zbukurues prej qelqi, Dizanj kaq i bukur me xixa dhe drite, Ideale per dekorimin dhe gjallerimin e ambienteve tuaja! Madhesia: rreth 15 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bredh zbukurues prej qelqi, Dizanj kaq i bukur me xixa dhe drite, Ideale per dekorimin dhe gjallerimin e ambienteve tuaja! Madhesia: rreth 15 cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.