;

Tigan Grill Black Line

(0 Vleresime)

2,490 Lekë 7,490 Lekë (-67%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Tigan Grill Black Line Kodi: VP0608, Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme, bere nga material alumin i cilesise se larte, Me 4 shtresa me veshje minerale jo ngjitese te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët. Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme, I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion, Doreze ergonomike prej druri per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise, Dimensione: 50 x 28 x 7,5 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tigan Grill Black Line Kodi: VP0608, Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme, bere nga material alumin i cilesise se larte, Me 4 shtresa me veshje minerale jo ngjitese te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët. Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme, I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion, Doreze ergonomike prej druri per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise, Dimensione: 50 x 28 x 7,5 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.