;

Pecete Kuzhine

(0 Vleresime)

290 Lekë 350 Lekë (-17%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Peceta kuzhine Kodi: VP0729, bere nga materiale 100% pambuku te dendur per thithje te shkelqyeshme, ideale për të fshirë enët ne kuzhine, Dizanj i bukur, Dimensione: 50 x 70 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Peceta kuzhine Kodi: VP0729, bere nga materiale 100% pambuku te dendur per thithje te shkelqyeshme, ideale për të fshirë enët ne kuzhine, Dizanj i bukur, Dimensione: 50 x 70 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.