;

Projektror dritash per festa

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Projektor me drita per te zbukuruar dhe dhene gjalleri ambienteve tuaja gjate festave ?????? Mund ta vendosni ne oborr dhe efekti qe do pasyrohet ne muret e shtepise suaj do jete mahnites ?? Pajisur me drita LED shumengjyreshe , ju ofron nje pamje të ndritshme dhe shume festive?? Shfaq pika , floke bore , babagjysha , peme etj ?????????????? Mund ta perdorni ne ambientet e brendshme apo te jashtme ?? Me modele te ndryshme dizenjosh per festat e fundvitit???????????????? I papershkrueshem nga uji?? Vendoset deri 25 metra larg ?? Me pult komandimi per te ndryshuar efektet dhe ngjyrat?? Gjithashtu me funksion timer ?? Drite e fuqishme qe nuk zbehet.
Sasia
Raporto

Kodi: #43735

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Projektor me drita per te zbukuruar dhe dhene gjalleri ambienteve tuaja gjate festave ?????? Mund ta vendosni ne oborr dhe efekti qe do pasyrohet ne muret e shtepise suaj do jete mahnites ?? Pajisur me drita LED shumengjyreshe , ju ofron nje pamje të ndritshme dhe shume festive?? Shfaq pika , floke bore , babagjysha , peme etj ?????????????? Mund ta perdorni ne ambientet e brendshme apo te jashtme ?? Me modele te ndryshme dizenjosh per festat e fundvitit???????????????? I papershkrueshem nga uji?? Vendoset deri 25 metra larg ?? Me pult komandimi per te ndryshuar efektet dhe ngjyrat?? Gjithashtu me funksion timer ?? Drite e fuqishme qe nuk zbehet.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.