;

Ngrohes Elektrik

(0 Vleresime)

2,690 Lekë 3,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes Elektrik i gjitheanshem Zgjidhja ideale per ngrohje ekonomike dhe efikase Me nje dizanj te madh elegant dhe praktik per transport te lehte ne cdo ambient Me 5 ane per ngrohje,nga 2 shufra quartz ne secilen anesore dhe lart.Fuqia 2000W Mbrojtje nga mbinxehja Rrota dhe mbajtese per transport me te lehte.
Sasia
Raporto

Kodi: #43734

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik i gjitheanshem Zgjidhja ideale per ngrohje ekonomike dhe efikase Me nje dizanj te madh elegant dhe praktik per transport te lehte ne cdo ambient Me 5 ane per ngrohje,nga 2 shufra quartz ne secilen anesore dhe lart.Fuqia 2000W Mbrojtje nga mbinxehja Rrota dhe mbajtese per transport me te lehte.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.