;

Projektor Dritash Per Krishtlindje

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Projektor me drita per te zbukuruar dhe dhene gjalleri ambienteve tuaja gjate festave, Pajisur me drita LED ju ofron nje pamje kaq të bukur me pika ne ngjyre jeshile dhe te kuqe, Ideal per ambiente te brendshme apo te jashtme pasi mund ta kontrolloni direkt edhe me telekomande, Rezistent edhe ndaj kushteve te motit: shiu apo bora, Kabllo: 5 m.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Projektor me drita per te zbukuruar dhe dhene gjalleri ambienteve tuaja gjate festave, Pajisur me drita LED ju ofron nje pamje kaq të bukur me pika ne ngjyre jeshile dhe te kuqe, Ideal per ambiente te brendshme apo te jashtme pasi mund ta kontrolloni direkt edhe me telekomande, Rezistent edhe ndaj kushteve te motit: shiu apo bora, Kabllo: 5 m.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.