;

Peme Krishtlindjesh

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Peme Krishtlindjesh e bardhe me fije. Madhesia 210 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #43690

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Peme Krishtlindjesh e bardhe me fije. Madhesia 210 cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.