;

Arush Me Trendafila

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,990 Lekë (-35%)

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Eshte arushi me i vecante Teddy Bear, Dizenjuar plot me trendafila dhe me fjongo, Madhesia: 22 cm, Ngjyra te ndryshme; Dhurata me e bukur per personat me te dashur!
Sasia
Raporto

Kodi: #43685

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Eshte arushi me i vecante Teddy Bear, Dizenjuar plot me trendafila dhe me fjongo, Madhesia: 22 cm, Ngjyra te ndryshme; Dhurata me e bukur per personat me te dashur!

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.