;

Organizues Hapsire Per Tualet

(0 Vleresime)

2,190 Lekë 2,990 Lekë (-27%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizuesi i hapsires qe ju duhet shtepise suaj, Me nje dizanj modern dhe praktik ne te njeten kohe, Pasiur me 3 kate per te vendosur aksesore te ndryshem qe ju ndihmojne te shmangni rremujen, Ideal per ta vendosur siper bidese pasi pershtatet me cdo madhesi standarte te tyre, Me varese anesore per peshqir apo letrat e tualetit, Shtoni elegance dhe rregull ambientit tuaj! Vetem ne ngjyre te bardhe. Dimensione: 160* 50 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #43668

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Organizuesi i hapsires qe ju duhet shtepise suaj, Me nje dizanj modern dhe praktik ne te njeten kohe, Pasiur me 3 kate per te vendosur aksesore te ndryshem qe ju ndihmojne te shmangni rremujen, Ideal per ta vendosur siper bidese pasi pershtatet me cdo madhesi standarte te tyre, Me varese anesore per peshqir apo letrat e tualetit, Shtoni elegance dhe rregull ambientit tuaj! Vetem ne ngjyre te bardhe. Dimensione: 160* 50 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.