;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, me kapuc dhe stil sportiv, super material, ngjyre e zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #43655

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, me kapuc dhe stil sportiv, super material, ngjyre e zeze.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.