;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casual per meshkuj, me dizanj modern dhe te bukur, super material, ngjyre e bardhe.
Sasia
Raporto

Kodi: #43653

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casual per meshkuj, me dizanj modern dhe te bukur, super material, ngjyre e bardhe.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.