;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casual per meshkuj, me kapuc dhe dizanj modern, super material, Ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #43644

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casual per meshkuj, me kapuc dhe dizanj modern, super material, Ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.