;

Shtepia e Kukulles

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Shtepia e bukur e kukulles, Per argetimin e te gjithe princeshave te vogla, Me 9 ambiente te ndryshme dhe 245 objekete, Me drita ne pjese te vecanta dhe ngjyra terheqese, Madhesia: 29 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #43628

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Shtepia e bukur e kukulles, Per argetimin e te gjithe princeshave te vogla, Me 9 ambiente te ndryshme dhe 245 objekete, Me drita ne pjese te vecanta dhe ngjyra terheqese, Madhesia: 29 cm.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.