;

Babagjyshi Me Glob

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Babgjyshi i Viti Te Ri vjen ne versionin me te bukur, Ulur mbi nje glob qe ndricon me drita shumengjyreshe, levizje te ndryshme dhe muzike, Nje dhurate kaq e bukur per kedo per te zbukuruar dhe bere me argetuese festat e fundivitit!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babgjyshi i Viti Te Ri vjen ne versionin me te bukur, Ulur mbi nje glob qe ndricon me drita shumengjyreshe, levizje te ndryshme dhe muzike, Nje dhurate kaq e bukur per kedo per te zbukuruar dhe bere me argetuese festat e fundivitit!

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.