;

Babagjyshi Me Muzike

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Babagjyshi i Vitit Te Ri vjen ne nje version kaq te vecante, Me nje glob ne dore ai kryen levizje te ndryshme, Muzike dhe drita, Nje dhurate kaq e vecante per te argetuar kedo ne festat e fundvitit!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babagjyshi i Vitit Te Ri vjen ne nje version kaq te vecante, Me nje glob ne dore ai kryen levizje te ndryshme, Muzike dhe drita, Nje dhurate kaq e vecante per te argetuar kedo ne festat e fundvitit!

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.