;

Blender Dore Nutrimax

(0 Vleresime)

3,390 Lekë 7,290 Lekë (-53%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Nutrimax Modeli: VP0613, Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme, Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, tehe prerese prej çeliku inox,Rrotullime: 16,000 rpm, me 10 nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires dhe nje funksion turbo, Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem, Vjen me nje ene lengu me kapacitet: 800 ml, Fuqia: 500 W, Pastrohet mjaft thjeshte.
Sasia
Raporto

Kodi: #43407

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Nutrimax Modeli: VP0613, Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme, Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, tehe prerese prej çeliku inox,Rrotullime: 16,000 rpm, me 10 nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires dhe nje funksion turbo, Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem, Vjen me nje ene lengu me kapacitet: 800 ml, Fuqia: 500 W, Pastrohet mjaft thjeshte.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.