;

Beres Hamburger

(0 Vleresime)

790 Lekë 1,990 Lekë (-60%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Beres Hamburger Kodi: VP0243, një mjet i domosdoshëm në përgatitjen e hamburgerve, bërë nga alumini i qëndrueshëm, Teper i lehte ne perdorim, Mjafton te vendosni mishin apo produktin e deshiruar ne enen perkatese dhe ta shtypni, Ato do marrnin formen e deshiruar dhe madhesine e duhur, kaq e lehte edhe ne pastrim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Hamburger Kodi: VP0243, një mjet i domosdoshëm në përgatitjen e hamburgerve, bërë nga alumini i qëndrueshëm, Teper i lehte ne perdorim, Mjafton te vendosni mishin apo produktin e deshiruar ne enen perkatese dhe ta shtypni, Ato do marrnin formen e deshiruar dhe madhesine e duhur, kaq e lehte edhe ne pastrim.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.