;

Baze Mbeshtese Per Prerje

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 3,190 Lekë (-60%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Baze mbeshtese per prerje Kodi: VP0195, Nje kombinim i drurit dhe mermerit, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dizanj teper modern, Dimensione: 22 x 19,5 x 1,4 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze mbeshtese per prerje Kodi: VP0195, Nje kombinim i drurit dhe mermerit, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dizanj teper modern, Dimensione: 22 x 19,5 x 1,4 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.