;

Baze Mbeshtetese Per Prerje

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 4,990 Lekë (-64%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Baze mbeshtese per prerje Kodi: VP0855, Material nga fibra druri i qendrueshem, Rezistence e jashtezakonshme ndaj gervishtjeve, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dizanj teper modern, Dimensione: 37 x 27.5 x 0.64 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze mbeshtese per prerje Kodi: VP0855, Material nga fibra druri i qendrueshem, Rezistence e jashtezakonshme ndaj gervishtjeve, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dizanj teper modern, Dimensione: 37 x 27.5 x 0.64 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.