;

Batanije Beatrice

(0 Vleresime)

2,390 Lekë 7,990 Lekë (-70%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Beatrice Solid, Kodi: VP0557, e bërë nga mikrofibër cilësore, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Mund ta perdorni ne te dyja anet, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, lahet ne 40 grade, Dimensione: 200 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Beatrice Solid, Kodi: VP0557, e bërë nga mikrofibër cilësore, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Mund ta perdorni ne te dyja anet, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, lahet ne 40 grade, Dimensione: 200 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.