;

Batanije Beatrice

(0 Vleresime)

2,190 Lekë 5,990 Lekë (-63%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Beatrice, Kodi: VP0857, e bërë nga mikrofibër cilësore në ngjyrë blu, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme per ditet e ftohta te dimrit, Dizanj i bukur ne ngjyre kafe, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, lahet ne 30 grade, Dimensione: 130 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Beatrice, Kodi: VP0857, e bërë nga mikrofibër cilësore në ngjyrë blu, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme per ditet e ftohta te dimrit, Dizanj i bukur ne ngjyre kafe, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, lahet ne 30 grade, Dimensione: 130 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.