;

Bluze Per Femije

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femije, me dizenjo kaq te bukur me drere, ideale per festat e fundvitit, Material qe i mban ngrohte, ne ngjyrat: gri dhe blu, Per moshat: 7-12 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femije, me dizenjo kaq te bukur me drere, ideale per festat e fundvitit, Material qe i mban ngrohte, ne ngjyrat: gri dhe blu, Per moshat: 7-12 vjec!

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.