;

Beres Kokoshkash

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kokoshkash Kodi: HT-007, Ideale per te pergatitur popcorns qe na shijojne aq shume teksa jemi duke pare filmat e preferuar, perdor sistemin e ajri te nxehte, Pastrohet mjaft lehte, Kapaciteti: 800 gram.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Kokoshkash Kodi: HT-007, Ideale per te pergatitur popcorns qe na shijojne aq shume teksa jemi duke pare filmat e preferuar, perdor sistemin e ajri te nxehte, Pastrohet mjaft lehte, Kapaciteti: 800 gram.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.