;

Ambazhur Me Yje

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja, me drita led shumengjyreshe dhe imazhe te yjeve qe rrotullohen, Baze material plastike, Kursen deri ne 90% te energjise, Fuqia: 6W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja, me drita led shumengjyreshe dhe imazhe te yjeve qe rrotullohen, Baze material plastike, Kursen deri ne 90% te energjise, Fuqia: 6W.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.