;

Ambazhur Me Yje

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve, Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me imazhin e henes dhe yjeve cilat pasqyrohen ne mur, Rrotullohet me qellim qe te krijoje nje pamje sa me reale, Me kapak mbulues i cili hiqet dhe vendoset lehtesisht duke u kthyer keshtu ne nje llambe ndricuese te cilen mund ta perdorni per te sjelle drite aty ku mungon apo ta merrni me vete edhe ne kamping, Me butona per te ndryshuar ngjyrat dhe kohemates, Sillni galaksine dhe drite ne ambinetet tuaja!
Sasia
Raporto

Kodi: #43349

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve, Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me imazhin e henes dhe yjeve cilat pasqyrohen ne mur, Rrotullohet me qellim qe te krijoje nje pamje sa me reale, Me kapak mbulues i cili hiqet dhe vendoset lehtesisht duke u kthyer keshtu ne nje llambe ndricuese te cilen mund ta perdorni per te sjelle drite aty ku mungon apo ta merrni me vete edhe ne kamping, Me butona per te ndryshuar ngjyrat dhe kohemates, Sillni galaksine dhe drite ne ambinetet tuaja!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.