;

Pallto pellushi per vajza

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 1,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Pallto pellush kaq e bukur per te voglat tuaja, Prej pellushi te bute edhe nga brenda per ti mbajtur ngrohte, Me kapuc me veshe, Ne ngjyrat: roze dhe e zeze, per moshat: 1-4 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pallto pellush kaq e bukur per te voglat tuaja, Prej pellushi te bute edhe nga brenda per ti mbajtur ngrohte, Me kapuc me veshe, Ne ngjyrat: roze dhe e zeze, per moshat: 1-4 vjec!

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.