;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj casual, me menge te gjata dhe jake rrumbullake, material cilesor, Dizanj i bukur Philip Plein. Ne ngjyra te ndryshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #43329

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj casual, me menge te gjata dhe jake rrumbullake, material cilesor, Dizanj i bukur Philip Plein. Ne ngjyra te ndryshme.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.