;

Kove Shtupimi

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Kove shtupimi, dizenjuar ne menyre te tille per te lare pa u lodhur, Kova permban 2 hapesira per larjen dhe shkumim ne njeren ane dhe tjetren per tharje, bisht i forte prej celiku dhe koka per larje me perberje te bute mikrofiber, Pastron ne menyre efikase dyshemete dhe parketet, Meaknizem mjaft efikas dhe i thjeshte per perdorim te perditshem.
Sasia
Raporto

Kodi: #43321

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kove shtupimi, dizenjuar ne menyre te tille per te lare pa u lodhur, Kova permban 2 hapesira per larjen dhe shkumim ne njeren ane dhe tjetren per tharje, bisht i forte prej celiku dhe koka per larje me perberje te bute mikrofiber, Pastron ne menyre efikase dyshemete dhe parketet, Meaknizem mjaft efikas dhe i thjeshte per perdorim te perditshem.

Kitchen & Home