;

Mbajtese Televizori Gembird

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese Televizori Gembird Kodi: DIF11500, Mbajtëse universale për televizorë LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur për të rregulluar këndin ideal për shikimin e rehatshëm të televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 17"- 37", Distanca e TV nga muri: 40 - 340 mm, Lejon deri në 90 gradë rrotullim dhe 15 gradë pjerrësi, Materiali: celik. Maksimumi i rendeses: 40 kg.
Sasia
Raporto

Kodi: #43309

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese Televizori Gembird Kodi: DIF11500, Mbajtëse universale për televizorë LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur për të rregulluar këndin ideal për shikimin e rehatshëm të televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 17"- 37", Distanca e TV nga muri: 40 - 340 mm, Lejon deri në 90 gradë rrotullim dhe 15 gradë pjerrësi, Materiali: celik. Maksimumi i rendeses: 40 kg.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.