;

Mbajtese Televizori Gembird

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese Televizori Gembird Kodi: DIF11148, Mbajtëse universale për televizorë LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur për të rregulluar këndin ideal për shikimin e rehatshëm të televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 17"- 37", Distanca e TV nga muri: 50 mm, Materiali: celik. Maksimumi i rendeses: 25 kg.
Sasia
Raporto

Kodi: #43307

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese Televizori Gembird Kodi: DIF11148, Mbajtëse universale për televizorë LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur për të rregulluar këndin ideal për shikimin e rehatshëm të televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 17"- 37", Distanca e TV nga muri: 50 mm, Materiali: celik. Maksimumi i rendeses: 25 kg.

GoTech Electronics