;

Mbajtese Televizori Gembird

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese Televizori Gembird Kodi: DIF12725, Mbajtëse universale për televizorë LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur për të rregulluar këndin ideal për shikimin e rehatshëm të televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 32"- 55", Distanca e TV nga muri: 60 - 370 mm, Lejon deri në 180 gradë rrotullim dhe 15 gradë pjerrësi, Materiali: celik. Maksimumi i rendeses: 30 kg.
Sasia
Raporto

Kodi: #43306

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese Televizori Gembird Kodi: DIF12725, Mbajtëse universale për televizorë LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur për të rregulluar këndin ideal për shikimin e rehatshëm të televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 32"- 55", Distanca e TV nga muri: 60 - 370 mm, Lejon deri në 180 gradë rrotullim dhe 15 gradë pjerrësi, Materiali: celik. Maksimumi i rendeses: 30 kg.

GoTech Electronics