;

Mbajtese Televizori Gembird

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese Televizori Gembird Kodi: DIF11149, Mbajtëse universale për televizorë LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur për të rregulluar këndin ideal për shikimin e rehatshëm të televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 40 "- 75", Distanca e TV nga muri: 24 mm, Materiali: celik. Maksimumi i rendeses: 50 kg.
Sasia
Raporto

Kodi: #43305

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese Televizori Gembird Kodi: DIF11149, Mbajtëse universale për televizorë LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur për të rregulluar këndin ideal për shikimin e rehatshëm të televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 40 "- 75", Distanca e TV nga muri: 24 mm, Materiali: celik. Maksimumi i rendeses: 50 kg.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.