;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan per femra, material lekure me rrip ne pjesen e belit, dizanj i bukur, Teper fashion dhe modern, Ne ngjyrat: kafe e hapur, e erret dhe i zi!
Sasia
Raporto

Kodi: #43285

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan per femra, material lekure me rrip ne pjesen e belit, dizanj i bukur, Teper fashion dhe modern, Ne ngjyrat: kafe e hapur, e erret dhe i zi!

Fashion Shop