;

Varese Rrobash

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,290 Lekë (-23%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Varese rrobash kaq e vecante, Dizenjuar per mbajtjen e 8 pale rrobave, Me perdorim multifunksional: si varese per ti thare ato, per ti mbajtur te sistemuara ne dollapin e rrobave apo per ta marre me vete ne udhetimet tuaja fale dizanjit dhe kraheve qe palosen lehtesisht, Me rrotullim 360 grade qe do ju ndihmoje ti ktheni nga ana qe deshironi gjate procesit te tharjes, Praktike dhe kaq e domosdoshme ne perdorim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Varese rrobash kaq e vecante, Dizenjuar per mbajtjen e 8 pale rrobave, Me perdorim multifunksional: si varese per ti thare ato, per ti mbajtur te sistemuara ne dollapin e rrobave apo per ta marre me vete ne udhetimet tuaja fale dizanjit dhe kraheve qe palosen lehtesisht, Me rrotullim 360 grade qe do ju ndihmoje ti ktheni nga ana qe deshironi gjate procesit te tharjes, Praktike dhe kaq e domosdoshme ne perdorim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.