;

Peshore Mesko

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Peshore per matje Mesko Modeli: MS 8156, Kodi: PS12692, Perfekte per ju qe deshironi te kujdeseni per shendetin dhe peshen e trupit tuaj, Me nje dizanj te bukur me platforme xhami, Kapaciteti maksimal: 150 kg, Saktesi: 1000 g, Cilesia e larte, Fikje automatike dhe tregues te mbingarkeses, Funksionon me bateri 1xCR2032 3V .
Sasia
Raporto

Kodi: #43249

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore per matje Mesko Modeli: MS 8156, Kodi: PS12692, Perfekte per ju qe deshironi te kujdeseni per shendetin dhe peshen e trupit tuaj, Me nje dizanj te bukur me platforme xhami, Kapaciteti maksimal: 150 kg, Saktesi: 1000 g, Cilesia e larte, Fikje automatike dhe tregues te mbingarkeses, Funksionon me bateri 1xCR2032 3V .

GoTech Electronics