;

Hoodie Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze hoodie per femra, Kaq e bukur dhe super material, Ne ngjyrat: e verdhe, e bardhe, puder, e zeze, roze dhe e kuqe.
Sasia
Raporto

Kodi: #43239

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze hoodie per femra, Kaq e bukur dhe super material, Ne ngjyrat: e verdhe, e bardhe, puder, e zeze, roze dhe e kuqe.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.