;

Pallto Per Vajza

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Pallto kaq e bukur per te voglat tuaja, Me qafe dhe dizenjo kaq te lezetshme, Material pellushi i bute, Ne ngjyrat:e kuqe dhe e bardhe, Per moshat: 1-4 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pallto kaq e bukur per te voglat tuaja, Me qafe dhe dizenjo kaq te lezetshme, Material pellushi i bute, Ne ngjyrat:e kuqe dhe e bardhe, Per moshat: 1-4 vjec!

Fashion Kids