;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze kaq e bukur per femra, me dizanj te bukur me pika te bardha dhe dantelle, teper moderne dhe stil.
Sasia
Raporto

Kodi: #43015

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze kaq e bukur per femra, me dizanj te bukur me pika te bardha dhe dantelle, teper moderne dhe stil.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.