;

Fund Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Fund kaq fashion per femra, Material lekure me dizanj te bukur me pala korenti dhe rrip, Ne ngjyrat: i zi, ciklamine dhe kafe.
Sasia
Raporto

Kodi: #43013

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Funde

Kontakt

Shperndaje

Fund kaq fashion per femra, Material lekure me dizanj te bukur me pala korenti dhe rrip, Ne ngjyrat: i zi, ciklamine dhe kafe.

shopaholic